מגוון הרכבים מיד ראשונה 
הגדול בישראל
אני מסכים/ה לקבל מבצעים ועדכונים שוטפים מקבוצת שלמה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

                   
                     

                      i10 יונדאיהתמונות להמחשה בלבד
התמונה להמחשה בלבדרכבי מאזדה, קורולה ואסטרה

מגוון הרכבים הגדול בישראל
תנאים: על מנת לקבל את ההטבות יש להזדהות כחבר מועדון הוט במעמד ההזמנה. כפוף לתקנון שימסר בנקודות המכירה ולהסכם בין חברת קבוצת שלמה למועדון צרכנות הוט. 5% הנחה עד סכום של 30,000 ₪ למשלמים בכרטיס אשראי המשויך להוט. בכל מקרה, סכום ההנחה לא יעלה על 1,500 ₪ לעסקת רכב אחד. אין כפל מבצעים והטבות. התמונות להמחשה בלבד. תנאי המימון הסופיים ואישור העמדת המימון כפוף לנהלי הגורם המממן. עד גמר המלאי. ט.ל.ח.
פרסום זה מופץ כשרות צרכני לחברי מועדון הוט. אין לראות באמור בפרסום זה משום המלצה להתקשרות או לרכישה. תוכן הפרסום, לרבות כל הנוגע למכירה מיוחדת כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, הוא באחריות הבלעדית של שלמה מכירת רכב בע"מ ואין למועדון הוט ו/או לחברת ישראכרט כל אחריות לאמור בפרסום זה. ט.ל.ח. דיוור זה של מועדון הוט היו לפי מאגר מיגע רשום מס' 1067794. המעוניין להימחק מהמאגר מתבקש להעביר למועדון הוט את בקשתו בצרוף שם ומשפחה, מס' ת.ז. (9 ספרות) לכתובת: 52845 תל אביב 6777137 או בפקס: 03-6882923.
באתר זה משתמשים בקבצי "עוגיות" לשם שיפור חווית השימוש והשירותים שאנו מספקים לך ולצרכים שיווקיים. המשך גלישה מעידה על נכונותך לשימוש בקבצים אלו בהתאם למדניות פרטיות המידע שאתה מוסר, ישמר וישמש אותנו לצורך מתן השירותים שביקשת. 
 לפרטים נוספים
חיישני רוורס
התחייבות 
לטרייד אין עתידי

*5% הנחה 
​במעמד החיוב
מנוי שטיפה
שנתי

מנוי שטיפה שנתי

ערכת נוחות

הטבת מימון 30,000 ש"ח ב-30 תשלומים שווים ללא ריבית וללא הצמדה

התחייבות לטרייד אין עתידי

לוגו שלמה תמיד כן

רכבים מיד ראשונה

מיצובישי,סקודה,קיה פיקנטו,יונאי אי10

הטבות מיוחדות
לחברי מועדון הוט
רק בקבוצת הרכב הגדולה בישראל