שלח

הטבות ייחודיות לחברי מועדון הוט לרכבים חדשים 0 ק"מ!

טופס מילוי פרטים

חץ שמאלה

חץ ימינה

יונדאי 25

יונדאי טוסון פרימיום

קיה פיקנטו

יונדאי 10

סיטרואן ברלינגו

יונדאי 35

מיצובישי אאוטלנדר

ניסן אקו מיקרה

קיה ספורטאז' החדשה

קיה סיד

יונדאי איי20

הצהרת פרטיות

*

ערכת נוחות
מנוי שטיפומט**
​שנתי
5% הנחה במועד החיוב
אחריות יבואן

על מנת לקבל את ההטבות יש להזדהות כחבר מועדון הוט במעמד ההזמנה.כפוף לתקנון שימסר בנקודות המכירה ולהסכם בין חברת שלמה Sixt למועדון צרכנות הוט.

תקנון: * עד סכום של 30,000  למשלמים בכרטיס האשראי של המועדון (ישראכרט- הוט או/ו אמקס הוט). סך ההנחה לא יעלה על 1,500 ש"ח לעסקת קניית רכב אחד. פרסום זה מופץ כשרות צרכני לחברי מועדון הוט. **ההטבה תינתן פעם בחודש במשך 12 חודשים ממועד הקנייה. אין לראות באמור בפרסום זה משום המלצה להתקשרות או לרכישה. תוכן הפרסום, לרבות בכל הנוגע למכירה מיוחדת כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, הוא באחריות הבלעדית של שלמה מכירת רכב בע"מ, ואין למועדון צרכנות הוט/ או לקבוצת ישראכרט כל אחריות לאמור בפרסום זה. ט.ל.ח דיוור זה של מועדון הוט הינו לפי מאגר מידע רשום מס' 1067794. המעוניין להימחק מהמאגר מתבקש להעביר למועדון הוט את בקשתו בצרוף שם ומשפחה, מס ת.ז (9 ספרות), לכתובת: ת.ד 52485 תל אביב 6777137 או בפקס: 03-6882923, אין כפל מבצעים והטבות.עד גמר המלאי ובכפוף לתקנון. התמונות להמחשה בלבד, עד גמר המלאי, ט,ל,ח המחירים לא כוללים אגרת רישוי.

השכרת רכב בישראל ובחו"ל       מכירת רכב מיד ראשונה      אופל ישראל        ליסינג לפרטיים ועסקיים         שלמה ביטוח       מוסכים ושירותי דרך                                        

​​​​החברה הגדולה והמובילה בישראל באספקת שירותי רכב עם צי של 80,000 כלי רכב